مسئولیت اجتماعی گروه سگال

پروژه بین­ المللی حفاظت از یوزپلنگ آسیایی

 

پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی از سال 1380 و با حمایت برنامه عمران ملل متحد و سازمان حفاظت محیط زیست جمهوری اسلامی ایران و با هدف شناسایی تهدیدات و اقدام برای حفظ جمعیت در معرض انقراض یوزپلنگ آسیایی آغاز به کار کرد.

این پروژه در دوره بیش از ده سال فعالیتش موفق شد نه تنها زیستگاه های یوزپلنگ را شناسایی و حفظ کند بلکه با همکاری سازمان های مردم نهاد فعال، سازمان های دولتی ذیربط و دفتر کمک های کوچک محیط زیستی برنامه سازمان ملل متحد به توانمندسازی و آموزش برخی از جوامع محلی اطراف زیستگاه های یوز نیز بپردازد. در فاز دوم این پروژه فعالیت هایی از جمله اتخاذ راهکارهای مناسب برای افزایش حفاظت از زیستگاه های یوز، مدل سازی مشارکتی مدیریت دام، طراحی مدل های مالی پایدار و پژوهش و پایش یوزپلنگ و طعمه های آن در دستور کار قرار دارند.

گروه بین المللی سگال مفتخر است در راستای مسئولیت اجتماعی خود، پروژه ی عظیم بین المللی حفاظت از یوزپلنگ آسیایی را در دستور کار قرارداده و شعار تک تک کارکنان از این پس این خواهد بود؛

 

"با هم برای یوز آسیایی "

 

            

معرفی اجمالی گروه بین المللی سگال

این گروه ضمن بهره گيري از توانمندي گسترده در زمينه هاي مختلف مدیریتی، علمي، فني با همکاري جمعي از خبره ترين متخصصان مالی کشور، در زمينه اجرا، نظارت و مشاوره پروژه هاي مرتبط بصورت تخصصي خدمات مختلفی را در این حوزه با هدف توسعه حرفه، علوم و فناوری اطلاعات ارائه مینماید.

آخرین رویداد ها

با ما در ارتباط با شید

گروه بین المللی سگال
تهران، خیابان مفتح شمالی، خیابان هشتم،
پلاک 1 ، واحد 9
کد پستی : 1587815434

88507363

info@segalgroup.org

عضویت در خبر نامه

برای عضویت آدرس ایمیل خود را وارد نمایید:


logo-irannsr
logo-samandehi
وب نویسان